29thAra

Endüstriyel Zemin Kaplama

Endüstriyel Zemin Kaplama

Epoksi endüstriyel zemin kaplamauzmanlığına sahip olan bir işletme olarak bütün endüstriyel işletmelerin yanında olmaya sürek etmekteyiz. Bina sektöründe oldukça Çok firmanın önüne geçmiş olmamızın yegane sebebi ise endüstriyel işletmelerin de memnuniyetini kazanmamızdan geçmektedir.  Gıda endüstrisi epoksi zemin kaplamayı seçenek eden işletmelerin başında gelmektedir. Besin sağlığa elverişli alanlarda üretimi yapılması gerekmektedir.

Bu sebeple de Besin endüstrisi olan işletmeler temiz bir malzeme olan epoksiden yararlanmaktadır. Sağlıksız hiçbir yiyeceği Veyahut içeceği tüketmek istemeyiz. Besin maddelerinin sıhhatli ortamlarda üretilmesi bu sebeple henüz da büyük Ehemmiyet taşımaktadır. Firmaların büyük bir çoğunluğu henüz önceki tip zemin kaplamalarını terk etmiş ve epoksiye yönlenmiş durumdadır.

Endüstriyel Zemin Kaplama istanbul

Epoksi endüstriyel zemin kaplama otomativ sanayinde de sıklıkla seçenek edilmektedir. basit temizlenebilir bir mekan oluşturma yetisine sahip olan bu malzeme otomativ sektöründe pis alanların kolaylıkla temizlenmesini sağlamaktadır. Epoksi zemin kaplamayı seçenek eden bir başka Küme ise sıhhat hizmeti verilen yerler ve hastaneler olmaktadır. Hastanelerin sağlıksız ortamlar olması kimse tarafından istenilen bir vaziyet değildir.

Bu sebeple hastaneye tedaviye giden hastaların temiz bir ortamda tedavi görmesinin sağlanması gerekmektedir. Bakteri bir hastanede olmaması şart olan bir durumdur. Bu sebeple de bakteri barındıracak olan zemin kaplama malzemelerinden Irak durulmakta, onun adına epoksi kaplama seçenek edilmektedir.

Firmamız endüstriyel işletmelere hizmet Eda noktasında çok henüz titiz bir tutum içerisindedir. Firmamızın internet sayfa sitesi olan drepoksi.com adresi üzerinde firmamızın amaçlarını ve önceliklerini görmeniz mümkündür.

Endüstriyel Zemin Kaplaması

Epoksi endüstriyel zemin kaplama işlemi bir hane ortamında zemin kaplama işlemine benzemez. Meydan henüz büyük olacaktır. Bu sebeple kifayet sayıda personel hizmetin sunulacağı alana yönlendirilmelidir. ters taktirde hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi şart olan bu hizmeti layığı ile adına getiremezsiniz.

Firmamız bu bilinçle epoksi zemin kaplama hizmeti talebinde bulunan endüstriyel işletmelerin kaplama yapılacak alanlarının tespiti için personel yönlendirmesi yapmaktadır. Giden personel kullanılacak malzeme miktarından çalışacak şahıs sayısına kadar hepsini belirledikten sonra alıcı ile bu profili paylaşmaktayız. İşlem yapılacak alanın büyüklüğüne göre hizmet süresini de belirledikten sonra karşılıklı itilaf gereği hizmete başlamaktayız.

 

Endüstriyel Zemin Kaplama Fiyatları

Endüstriyel Zemin Kaplama fiyatları hakkında bilgi almak için (0212) 428 95 75 numaralı telefon numaramızdan bize ulaşabilir veya iletişim bölümümüzden bize mesaj gönderebilirsiniz.

Leave a Comment