hastane zemin kaplama
8thOca

Hastane Zemin Kaplama

Hastane Zemin Kaplama

PVC ve EPOKSİ zemin kaplamlar son zamanlarda epey popülerdir. Bunun sebebi bir hayli avantajlarının bulunmasıdır. En Mühim avantajı anti bakteriyel olmasıdır. Anti bakteriyel olması nedeniyle üzerinde hiçbir diri organizma yaşayamaz Veyahut üreyemez.

Bu vaziyet PVC ve EPOKSİ zemin kaplamaların temiz olmasını sağlar. Bu sebeple hastane zemin kaplamaları olarak kullanılmaktadır. Bunun dışında hijyen ve hijyenin ön tasarıda olduğu Mektep kreş yemekhane gibi yerlerde de kullanılmaktadır.

Bir başka özelliği ise anti statik olmasıdır. Durgun elektrik insan vücudunda bile bulunmaktadır. kimi elektrikle çalışan duygulu cihazlar bu statik elektrikten etkilenmektedir. yapınak deneylik gibi elektrikli cihazların çok Çok yer aldığı yerlerde PVC ve EPOKSİ zemin kaplamalar seçenek edilmektedir.

Hastane zemin kaplama PVC ve EPOKSİ zemin kaplamaların temizliği de epey kolaydır. Temizlikle uzun saatler süresince uğraşmak zorunda kalmazsınız. PVC ve Epoksi zemin kaplamaların renk ve desen skalası da epey geniştir.

Böylece yaptırmak istediğiniz yerlere Müsait renk ve desenleri kolaylıkla seçebilirsiniz. PVC ve Epoksi zemin kaplamalar ayrışık zemin kaplama ve benzeşik zemin kaplama olarak ikiye ayrılır. ayrışık zemin kaplama cila gerektirmez.

Katmanalar halinde yer alır. Kalınlığı takriben 2mm civarındadır. benzeşik zemin kaplamalar her yerinde özdeş özelliği gösterir. erozyon dayanımı epey iyidir. İnsan trafiğinin kesif olduğu yerlerde kullanılır. Bu sebeple hastane zemin kaplamaları olarak seçenek edilmektedir.

Hastane zemin kaplamaları temizliğinin de basit olması gerekmektedir. bütün bu Müspet özelliklerinden Ötürü PVC ve EPOKSİ zemin kaplamalar hastanelerde seçenek edilmektedir.

 

hastane zemin kaplama

hastane zemin kaplama

hastane zemin kaplama

hastane zemin kaplama

hastane zemin kaplama

hastane zemin kaplama

Leave a Comment