Mustafa Kemal Paşa Mah.İstiklal Cad.No.190.D.3 AVCILAR - İSTANBUL
tr

Merdiven Kaplama

Anasayfa » Merdiven Kaplama
Merdiven Kaplama
Pvc merdiven kaplama malzemeleri hakkında size detaylı bilgiler verelim. Merdiven kaplama için malzeme seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar, kaymaz ve dayanıklı malzeme tercih edilmelidir. Özellikle kreşlerde kaymaz basamak kaplama malzemesi yapmak olası ayak kaymalarında çocukların zarar görmemesinde büyük önem taşır. Tüm iç mekan merdiven döşemeleri için pvc zemin kaplama malzemesini tavsiye ediyoruz. Pvc kaplama modelleri oldukça fazladır. Her basamak için ayrı renk veya tek renk olarak uygulanabilir. Aşağıda daha önce yaptığımız uygulama görsellerini inceleyiniz.

Merdiven Kaplama

Pvc merdiven kaplama modellerinin avantajları oldukça fazladır. Eski binalarda mermer veya granit tarzı malzemeler binaya yük bindirdiği için pvc kaplama yaptırmak en büyük avantajdır. Mermer, fayans, epoksi veya halı kaplama malzemelerine göre pvc döşeme fiyatları daha uygundur. Görsel açıdan baktığımızda pvc zemin kaplamadaki renk ve desenlerden dolayı diğer zemin kaplama malzemeleri daha az tercih edilmektedir.

Pvc malzemelerinin en büyük avantajı ise aynı gün yapılabilmesi ve kullanıma hazır hale gelmesidir. Sürekli yoğun çalışan iş yerleri, anaokulu ve kreşler için sürekli kullanımda bile insanların inip çıkmasını engellemektedir. Bu kadar avantajı anlattıktan sonra gelelim en önemli kısma yani para konusuna, birazda metrekare fiyatları hakkında bilgiler verelim.

Kaymaz merdiven kaplama malzemesi olarak en iyi seçenek olan heterojen ve homojen pvc kaplama malzemeleri fiyat olarak basamak kaplama için ucuz yer döşemesidir. Kaliteli ve ucuz pvc merdiven döşemesi fiyatları düz zeminlerdeki gibi m2 olarak hesaplanmaz. Yerinde keşif yapılarak veya müşterilerimizin bize verdiği ölçüler ve gönderdiği fotoğraflar doğrultusunda tüm malzemeler hesaplanarak işin geneli için toplam fiyat verilir.Malzeme ve işçilik dahil fiyatlarımız kaç basamak olduğuna ve kullanılacak malzemenin kalitesine göre fiyatları değişir.  Pvc merdiven kaplama fiyatları hakkında bilgi ve ücretsiz keşif hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

pvc zemin kaplama  pvc zemin kaplama nedir?  pvc zemin kaplama fiyatları  pvc zemin kaplama nasıl uygulanır?
Epoksi Zemin Kaplama
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: